Destek Hattı

+ 90 (216) 481 73 73

SAĞLIĞINIZI

RİSKE ATMAYIN!

Su Sebilleri & Su Depolarına
Periyodik Hijyen Bakımı
Yaptırmayı İhmal Etmeyin!

+ 90 (216) 481 73 73 WhatsApp İÇİN TIKLAYIN

Randevu İçin

Kayıt Oluştur

Hakkımızda

2005 yılında kurulan firmamız dezenfekte ve hijyen hakkında arge çalışmalarına başlamış olup, çevre dostu kimyasal kalıntı bırakmayan ozonla dezenfekte konularında çalışmalarını sürdürmektedir. 1800 yıllardan beri bilinmesine rağmen dünyada son yıllarda yaygınlaşan ozonla dezenfekte de ağırlıklı çalışmaktayız. İnsan sağlığının çok önemli olduğu prensibiyle yola çıkan ekibimiz ortam ve su hijyeni konusunda hizmet vermektedir.

20 yıllık su pazarındaki tecrübemizi ortam ve su hijyeni konusunda geliştirip hizmet vermekteyiz. ‘’Sağlıklı su, sağlıklı hayat’’ sloganı ile insan hayatını tehdit eden su makineleri (su kirleticileri) dezenfekte ve bakım hizmeti vermekteyiz. Nüfusun yoğun olduğu şehirlerde teneffüs ettiğimiz hava kirli olduğu ve mevcut su depoların hiçte sağlıklı olmadığı için bu alanda da hizmet vermekteyiz. Sağlıklı ortam sağlıklı hayat demek bizlere bulunduğumuz ortamların hijyenik olması gerektiğini bunun içinde maliyeti en az olan çevreci ozonla ortam dezenfekte hizmeti vermekteyiz.

Misyonumuz

Gün geçtikçe daha çok kirlettiğimiz dünyamız ve ülkemizde hijyen konusun da kaliteli hizmetler vermek, alanında lider olurken çevremizi de korumaktır. Hızla gelişen teknolojiden faydalanarak müşterilerimize sağlıklı, çevreci, temiz ve güvenilir farklı bir hizmet sunmanın gururunu taşımak, hızla gelişen, standartları yükselen dünyada son teknoloji ile hizmet vermektir.

Kampanyalarımızdan Faydalanmak İçin

Şimdi Ara + 90 (216) 481 73 73