Destek Hattı

+ 90 (216) 481 73 73

SAĞLIĞINIZI

RİSKE ATMAYIN!

Su Sebilleri & Su Depolarına
Periyodik Hijyen Bakımı
Yaptırmayı İhmal Etmeyin!

+ 90 (216) 481 73 73 WhatsApp İÇİN TIKLAYIN

Randevu İçin

Kayıt Oluştur

SU SEBİLİ TAMİRİ VE ONARIMI

Hastalığa yol açan organizmaların etkisiz hale getirilmesi işlemidir. Dünya üzerinde görülen bulaşıcı hastalıklar içinde su ile bulaşan hastalıklar çok önemlidir. Mikroorganizmalar uygun ortamı buldukları zaman aylarca suda yaşayıp çok hızlı ve parçalanarak çoğalır. Mikroorganizmalardan kurtulma yolu bu ortamların dezenfekte edilmesidir.

SU SEBİLİ YEDEK PARÇA VE GARANTİ

Uzun süre temizlik ve dezenfeksiyonu yapılmayan depoların çok kirli ve mikroplu olduğu çamur, kireç ve tortunun biriktiği zamanla pas tuttuğu ve böcek fare solucan kedi gibi canlıların düşüp öldüğüne tanık olduk. Bu sulardan tifo, dizanteri, kolera hepatit ve birçok hastalık insan vücuduna geçmektedir. Bu suları içmesek bile değişik amaçlar için (sebze, meyve yıkama, banyo, diş fırçalama, çamaşır ve bulaşık makinesinde kullanma tuvalette kullanma vs.)kullanmaktayız. Ayrıca su depolarında görülen pas ve kum tanecikleri hidrofor, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, arıtma cihazı gibi aletlerimizi tahrip ederek hasar vermektedir. Bu depolar insan sağlığı açısından tehlike saçmaktadır. Bu amaçla depolarınızı 6 ay ile 1 yıl arayla temizletmemiz gerekir.

Su Makineleri Hijyen ve Bakım Hizmeti

Su sebilleri sıcak ve soğuk su ihtiyacını, kısa sürede çözen ve hayatımıza kolaylık katan makinelerdir. Sebiller kullanım amacına bağlı olarak sürekli steril olması gerekir.

Su Depoları Dezenfekte ve Hijyen

Karçiçeği, 2005 yılından itibaren endüstriyel tesis, fabrika, eğitim, ilaç, otelcilik, gıda sektörü, plaza ve konut müşterilerine su depolarının temizlik ve dezenfeksiyonu hizmetini sunar.

Hastane & Ameliyathane Dezenfekte ve Hijyen

Bu bölgeler yüksek infeksiyon riski taşıyan üniteler olmakla birlikte, günlük rutin çevre temizliğinin hastanenin diğer bölümlerinden farklı olması gerekmemektedir.

Kampanyalarımızdan Faydalanmak İçin

Şimdi Ara + 90 (216) 481 73 73