Neden DepoTemizligi / HİJYEN

Dezenfeksiyon ne demektir?

Hastalığa yol açan organizmaların etkisiz hale getirilmesi işlemidir. Dünya üzerinde görülen bulaşıcı hastalıklar içinde su ile bulaşan hastalıklar çok önemlidir. Mikroorganizmalar uygun ortamı buldukları zaman aylarca suda yaşayıp çok hızlı ve parçalanarak çoğalır. Mikroorganizmalardan kurtulma yolu bu ortamların dezenfekte edilmesidir.

Su deposu neden temizlenmeli?

Uzun süre temizlik ve dezenfeksiyonu yapılmayan depoların çok kirli ve mikroplu olduğu çamur, kireç ve tortunun biriktiği zamanla pas tuttuğu ve böcek fare solucan kedi gibi canlıların düşüp öldüğüne tanık olduk. Bu sulardan tifo, dizanteri, kolera hepatit ve birçok hastalık insan vücuduna geçmektedir. Bu suları içmesek bile değişik amaçlar için (sebze, meyve yıkama, banyo, diş fırçalama ,çamaşır ve bulaşık makinesinde kullanma tuvalette kullanma vs.)kullanmaktayız.Ayrıca su depolarında görülen pas ve kum tanecikleri hidrofor, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, arıtma cihazı gibi aletlerimizi tahrip ederek hasar vermektedir. Bu depolar insan sağlığı açısından tehlike saçmaktadır. Bu amaçla depolarımızı 6 ay ile 1 yıl arayla temizletmemiz gerekir.

Karçiçeği Dezenfekte Olarak

Misyonumuz

Gün geçtikçe daha çok kirlettiğimiz dünyamız ve ülkemizde hijyen konusun da kaliteli hizmetler vermek, alanında lider olurken çevremizi de korumaktır. Hızla gelişen teknolojiden faydalanarak müşterilerimize sağlıklı, çevreci, temiz ve güvenilir farklı bir hizmet sunmanın gururunu taşımak, hızla gelişen, standartları yükselen dünyada son teknoloji ile hizmet vermektir.

Hizmetlerimiz

Hijyen ve dezenfektede; çevreci olan, bilinçli kullanımda insana zararı olmayan sağlığın çeşitli alanların da kullanılan oksijenin üst molekülü olan ozon ‘ üretmek ve kullanmak ve bu alanlarda hizmet vermektir. - İçilebilir her türlü su konusun da danışmanlık, - Su makineleri hijyen ve bakım hizmeti, - Su depoları dezenfekte ve hijyen, - Her türlü ortam dezenfektesi konusunda tehlike sinyallerini ortadan kaldırmak, - Hastane ve ameliyathaneleri, muayenehaneleri, özel tedavi odalarının hijyeni, - Toplantı salonları hijyeni, - Sigara odaları hijyeni, - İnsan sağlığında kullanılan malzemelerin hijyeni, - Ozon makinelerinin üretimi ve satışı,

Ürünlerimiz

Su sebilleri,Sebil Yedek Parçaları,Arıtma Ekipmanları,Arıtmalı Su Sebilleri,Ozon cihazları,Pompa,tutacak,Huni,İkinci el su sebili.

Style Switcher

Predefined Colors

Layout Style

Background Image

Background Color

Reset